STRONA  INTERNETOWA   TO   JEDYNA   MOŻLIWOŚĆ  KONTAKTU  ZE  MNĄ.

 

ODNOŚNIE   ZASAD   KONTAKTU   - JEŚLI   PYTANIE   UZNAM   ZA   WAŻNE,    ODPOWIEM   NA   NIE PONIŻEJ FORMULARZA.   CHCIAŁBYM   OD   RAZU   ZAZNACZYĆ,   ŻE   DO   ODPOWIEDZI  ZOSTANIE ZAŁĄCZONA  TREŚĆ  PYTANIA,  JEDNAKŻE  DANE  O  OSOBIE (IMIĘ,  NAZWISKO  I  ADRES  POCZTY ELEKTRONICZNEJ) NIE BĘDĄ OPUBLIKOWANE - NAWET JEŚLI KTOŚ W MAILU WYRAZI ZGODĘ NA PODANIE TYCH INFORMACJI NIE MAM MOŻLIWOŚCI SPRAWDZENIA PRAWDZIWOŚCI OŚWIADCZENIA.

 

MAM GORĄCĄ  PROŚBĘ  DO  WSZYSTKICH, KTÓRZY  ZDECYDUJĄ  SIĘ  NA  ZADANIE  MI  PYTANIA:

PROSZĘ  O  UŻYWANIE  P O P R A W N E J  P O L S Z C Z Y Z N Y (WIADOMOŚCI ZAWIERAJĄCE WULGARYZMY BĘDĘ USUWAĆ BEZ CZYTANIA TREŚCI) I RESPEKTOWANIE ZASAD  D O B R E G O   W Y C H O W A N I A.

JEŚLI KTOŚ  ZECHCE  TYLKO  I  WYŁĄCZNIE  ZRECENZOWAĆ  KSIĄŻKĘ,  ZAPOZNAM  SIĘ  Z  JEGO OPINIĄ (JEŚLI  CZAS  MI  NA  TO  POZWOLI),  JEDNAKŻE  NIE  BĘDĘ  ZAMIESZCZAĆ  CAŁYCH  OPINII  (CZY CHOĆBY ICH FRAGMENTÓW) NA TEJ STRONIE. 

 

Proszę wypełnić   wszystkie   wymagane  i  oznaczone   gwiazdką   pola i napisać wiadomość!

Note: Please fill out the fields marked with an asterisk.

 

***********************************************************************************

FAQ.

1. BŁĄD NA TYLNEJ OKŁADCE - NIE BYŁO KRÓLESTWA BRZESKIEGO

Drodzy Czytelnicy!

 

Muszę wszystkich Państwa przeprosić - tak miała wyglądać tylna okładka książki, mojego zresztą projektu. I niemalże tak wygląda. Różnica jest jedna, ale zasadnicza - w imieniu "redakcji" ktoś wykonał korektę i zmienił Księstwo Brzeskie na Królestwo.

To bardzo istotny błąd rzeczowy - niestety, stało się, bez mojego udziału i przyzwolenia.

Podobnie       sprawa      ma      się
z tytułem książki na stronie redakcyjnej - ktoś błędnie wpisał "Die Chrenmenschen"....

Zauważył to pan Ireneusz Piątek z portalu Historyk.eu, gdy Wydawca przekazał mu egzemplarze promocyjne, lecz cóż począć? Całego wydrukowanego nakładu nie ma sensu wycofywać ze sprzedaży.

Jakkolwiek    nie    moja  to  wina,   wszystkich  Państwa  przepraszam
i zapewniam, że co do poprawności nazw historycznych i faktów, ze swojej strony dołożyłem nawet więcej niż tylko "należytej" staranności.

 

Pozdrawiam, Piotr H. "baron"